پایگاه افسران جوان جنگ نرم

جایی برای محکم تر کردن بند های پوتینمان...

پایگاه افسران جوان جنگ نرم

جایی برای محکم تر کردن بند های پوتینمان...

پایگاه افسران جوان جنگ نرم

★پایگاه افسران جوان جنگ نرم★
جایی برای محکم تر کردن بند های پوتینمان...

طبقه بندی موضوعی
نویسندگان

۴ مطلب در مرداد ۱۳۹۵ ثبت شده است

۲۵
مرداد

دکتر سلامی هااا سلاااااااااام!

این صدای دانشجویان یک ملت است!

ملت!

با دکتر سلام همراه شوید!

#المپیک

#حقوق_های_نجومی

#صفدر

#تحریم

#یه_عکس_یادگاری

#که_خودتم_نداری😁

دانلود👇👇

🔴 قسمت ١٢٨ #دکترسلام منتشر شد!


دانلود نسخه با کیفیت 👇

http://www.snn.ir/detail/video/533705/202

-

کانال طنز «دکترسلام»:

telegram.me/joinchat/AfOYATwalJHDL-s8hkMSQw

  • حسین دارستانی
۲۴
مرداد#الیه

در ادامه ی راه اندازی گروه هایی برای استفاده از اوقات بی استفادمون، و برای پیشرفت و تعالی حداکثری با کار های حداقلی، پس از گروه حفظ قران روزی یک آیه، گروه ختم زیارت عاشورا نیز راه اندازی گردید.


امام صادق علیه‌السلام : زیارت امام حسین علیه‌السلام را فرو نگذار که خدا عمرت را طولانی و روزی‌ات را زیاد می‌کند و زندگی باسعادت و مرگ با شهادت به تو خواهد بخشید 

 

اثرات بی نظیر خواندن زیارت عاشورا 

 

فواید خواندن زیارت عاشورا روایاتی است از جمله این‌که آمده است: در نجم ثاقب در ذیل حکایت تشرف جناب حاج سید احمد رشتی به ملاقات امام عصر ارواحنا فداه در سفر حج و فرمایش آن حضرت به او که چرا شما عاشورا نمی‌خوانید عاشورا عاشورا عاشورا . 

شیخ ما ثقه الاسلام نوری رحمه الله فرموده: اما زیارت عاشورا پس در فضل و مقام آن بس که از سنخ سایر زیارات نیست که به ظاهر از انشای و املای معصومی باشد هر چند که از قلوب مطهره ایشان چیزی جز آن‌چه از عالم بالا به آن‌جا رسد بیرون نیاید بلکه از سنخ احادیث قدسیه است که به همین ترتیب از زیارت و لعن و سلام و دعا از حضرت احدیت جلت عظمته به جبرئیل امین و از او به خاتم النبیین صلی الله علیه و آله رسیده و به حسب تجربه مداومت به آن در چهل روز یا کمتر در قضای حاجات و نیل مقاصد و دفع اعادی بی‌نظیر و لکن احسن فواید آن که از مواظبت آن به دست آمده فایده ای است که در کتاب دارالسلام ذکر کردم و اجمال آن ‌که ثقه صالح متقی حاج ملا حسن یزدی که از نیکان مجاورین نجف اشرف است و پیوسته مشغول عبادت و زیارت نقل کرد. 

 

مداومت در خواندن زیارت عاشورا 

 

شهید بزرگوار دستغیب نوشته: فقیه زاهد عادل مرحوم شیخ جواد بن شیخ مشکور عرب که یکی از اجله علماءو فقهاء نجف اشرف بوده، در شب 26 صفر 1336در نجف اشرف ملک الموت را در خواب می‌بیند پس از سلام از او می‌پرسد از کجا می آئی؟ عزرائیل می‌فرماید: از شیراز، رفتم روح میرزا ابراهیم محلاتی را قبض کردم ، عرض می‌کند: روح میرزا ابراهیم در عالم برزخ چه حالی دارد؟ 

می‌فرماید: خیلی خوب، در بهترین باغهای عالم برزخ است و خداوند هزار فرشته را برای خدمتگزاری او معین کرده، سؤال کرده: چه عملی انجام داده که به این مقام رسیده؟ آیا به خاطرمقام علمی و تدریس و تربیت شاگرد ؟ فرموده: نه، پرسیده: به خاطر نماز جماعت و رساندن احکام به مردم ؟ فرموده: نه، سؤال کرده: پس برای چه؟ فرموده: برای خواندن زیارت عاشورا، چون محلاتی در سی سال آخر عمرش زیارت عاشورا را ترک نکرده و هر روزی که به سبب بیماری و یا امر دیگری که نمی‌توانسته بخواند نایب می‌گرفته است . 

شیخ از خواب بیدار می‌شود و فردای آن شب به منزل آیت الله میرزا محمد تقی شیرازی می‌رود و خواب خود را برای ایشان نقل می‌کند ، مرحوم میرزا محمد تقی گریه می‌کند، از ایشان سؤال می‌کنند چرا گریه می‌کنند؟ می‌فرماید: محلاتی از دنیا رفت !و او استوانهً فقر بود! می‌گویند: شیخ خوابی دیده معلوم نیست واقعیت داشته باشد، میرزا می‌فرماید: آری خواب است؛ اما خواب شیخ مشکور است! نه فردی عادی! فردای آن روز تلگراف فوت محلاتی به نجف مخابره می‌شود و صدق خواب شیخ مشکور آشکار می‌گردد. 

 

همیشه با زیارت عاشورا 

 

صاحبان بصیرت، همیشه به خواندن زیارت عاشورا توجه داشتند و آن را به دیگران نیز سفارش می‌کردند. مرحوم شیخ رجبعلی خیاط که حالات معنوی او مشهور خاص و عام است ، در توسل به اهل بیت علیه‌السلام به زیارت عاشورا تأکید فراوانی داشت و می‌فرمود: در عالم معنا به من توصیه کرده‌اند که زیارت عاشورا بخوان . وی به دیگران نیز سفارش می‌کرد: تا زنده‌اید زیارت عاشورا را از دست ندهید. 

 

آخرین ذکر، زیارت عاشورا 

 

مرجع بزرگ، آیت اللّه العظمی بهجت درباره زیارت عاشورا می‌گوید: مضمون زیارت عاشورا گواه و روشن کننده عظمت آن است... در سندها آمده است که زیارت عاشورا از حدیث‌های قُدسی است. برای همین، با وجود فراوانی کارهای علمی موجود نزد علما و اساتیدمان، آنان همیشه مراقب خواندن زیارت عاشورا بودند. مرحوم آیت اللّه شیخ محمدحسین اصفهانی از خداوند متعالی می‌خواست کلمات پایانی عمرش، زیارت عاشورا باشد، و پس از آن به سوی باری تعالی بشتابد. خداوند نیز دعای وی را اجابت کرد و پس از اتمام خواندن زیارت عاشورا روحش به ملکوت اعلی شتافت و قرین رحمت گردید . 

 

شماری از دستاوردهای این زیارت عبارت است از : 

 

  • حسین دارستانی
۱۲
مرداد

دکتر سلام، صدای دانشجویان این ملت✌

در این قسمت از دکتر سلام:

- سه سالگی دوره ی روحانی مچکریم!

- مساله ی حقوق های نجومی!

- 18 دقیقه ی ابتکار در شبکه خوزستان و ریزگرد های خارجی!

- ماجرا های عمو فریدون!

- دختر حاج آقا و بازگشت به جایگاه قبلی که توسط دختر صفدر گرفته شده بود!

- لباس فاخر المپیک!

و... بسیاری موضوعات سیاسی دیگر که با زبان طنز به نقد آن ها پرداخته شده است.🔴 قسمت ١٢۶ #دکترسلام منتشر شد!


دانلود نسخه با کیفیت 👇

http://www.snn.ir/detail/video/530078/202

-

کانال طنز «دکترسلام»:

telegram.me/joinchat/AfOYATwalJHDL-s8hkMSQw  • حسین دارستانی
۰۸
مرداد


آهنگ #هفت_تیر حامد زمانی 

آهنگساز: حامد زمانی

شاعر: قاسم صرافان

تنظیم کننده: نیما نورمحمدی

میکس و مستر:راشا تقی پور

ویولن: عرفان پاشا

گیتارالکتریک: آرش فرزانه

تهیه کننده: حامد زمانی

لینک دانلود آهنگ 7 تیر

لینک دانلود موزیک ویدئوی 7 تیر با حجم 19 MB

لینک دانلود موزیک ویدئوی 7 تیر با حجم 145 MB


اسلامِ به معنای «تیتری و عنوانی»:

اسلامِ عنوانی؛ خودبه‌خود یک اثر بیشتر برای جامعه ندارد؛ یعنی یک سلسله سنت‌ها و عادات دست‌وپاگیر که آدم در زندگی می‌بیند. از چپ که می‌رود یک مزاحم دارد، از راست هم که می‌رود می‌بیند مزاحم دارد؛ آن مزاحم هم دین اوست! چراکه آنچه او دارد دین نیست، آنچه او دارد عبارت است از یک اسلام تیتری و عنوانی و این تیترها و عنوان‌ها [هستند که] غالبا مزاحم‌اند... 

(شهید بهشتی)

🔫🔫🔫

#آهنگ_هفت_تیر

#طاغوت_اقتصادی

#اشرافیت_لعنتی


خیلی از این اشراف، یعنی کسانی که خود را منتسب به خانواده‌های بزرگ می‌دانند و برای خود نوعی ارزش و مکانتِ اجتماعی ناشی از وابستگی به فلان خانواده قائل هستند، از این وابستگیِ اشرافی جز خسارت عایدی ندارند؛ 

چراکه فلان آدم که منتسب به فلان خانواده ی اشرافی هم  هست شاید ماهی بیش از پانصد تومان هم درآمد نداشته باشد...

اما از خانه که بیرون می‌آید، اگر رفتگر محل از هر خانه دو تومان می‌گیرد، از خانه ی  این آقا ١٠ تومان می‌گیرد، به این دلیل که او از اشراف است!

در مجالسی که مردم عادی شرکت می‌کنند این بنده‌ خدا محروم است و نمی‌تواند برود، به این دلیل که مردم عادی در این مجالس، هر جایی که پیدا کنند می‌نشینند؛اما این آقا چون از اشراف است، انتظار دارد در هر مجلسی که شرکت می‌کند جای محترمی به او بدهند و چون از اشراف توخالی هم هست و بیش از عنوان چیزی ندارد، کسی کاه هم به آخورش نمی‌ریزد و جایِ حسابی به او نمی‌دهد! 

بنابراین این آدم از رفتن به این مجالس به کل محروم می‌شود و از این بهره‌مندیِ اجتماعی هم چیزی گیرش نمی‌آید. 

این به دلیل آن اشرافی‌گری تیتری و عنوانی است. 

اگر خرید هم بخواهد بکند، در جایی که ممکن است دیگران چانه‌ای هم بزنند و از فروشنده تخفیفی بگیرند، به این آقا که می‌رسد فروشنده می‌خواهد جنسش را ١٠ درصد هم گران‌تر به او بدهد و اگر چانه بزند می‌گویند: آقا! جنابعالی!؟ شما دیگر چرا!؟ 

بنابراین نصیبِ این‌گونه افراد از این تیتر و آن عنوان یک چیز بیشتر نیست؛ آن هم: 

محرومیت‌ها و بارهای اضافی از چپ و راست است!

(شهید بهشتی)


💥#آهنگ_هفت_تیر 💥

🔫#طاغوت_اقتصادی 

🔫#اشرافیت_لعنتی 

🔫#بی_عدالتی

🔫#آقازادگی


✍متنِ شعرِ آهنگِ #هفت_تیر حامد زمانی


یه دنیایی رو ما میخوایم بسازیم

که کودکِ گرسنه ای نداره

یه دنیایی که یه نفر نتونه

رو شونه ی بقیه پا بذاره

🔫

یه دنیایی رو ما میخوایم بسازیم

که هر نمازش

  • حسین دارستانی